ТАВА ЗА ПРЖЕЊЕ NATURALMENTE MONETA 24CM

ПОПУСТ

599ден

имање: На залиха

Совршен за подготовка на палачинки. Висококвалитетна тава и најсовремена технологија ја надополнуваат вашата кујна. Заштитната основа ја прави отпорна на лепење на лепак, но и на тавата за пржење. Многу лесно се чисти.

Димензии: 24cm

5 на залиха

SKU: 8003703163616 Категории: ,