ТАВА ЗА ПРЖЕЊЕ RIVIERA

699ден

имање: На залиха

Тава за пржење Riviera 24 cm

4 in stock

SKU: 8003703158216 Категории: ,

Опис

Comodita Kitchen ја донесува линијата за тави од ривиера, линија во која најпопуларните традиционални кулинарски вредности се вклопуваат совршено со најновата технологија за развој на опрема изработена во Италија, како што е обвивката за внатрешни работи ARTECH STONE.