ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ NATURALMENTE MONETA 25CM

ПОПУСТ

549ден

имање: Out stock

Совршен за подготовка на палачинки. Висококвалитетна тава и најсовремена технологија ја надополнуваат вашата кујна. Заштитната основа ја прави отпорна на лепење на лепак, но и на тавата за пржење. Многу лесно се чисти.

Димензии: 25cm

Нема на залиха

SKU: 8003703163845 Категории: ,