ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ 22CM NATURALMENTE MONETA

ПОПУСТ

399ден

имање: На залиха

ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ NATURALMENTE  22cm

 

Совршен за подготовка на колбаси. Висококвалитетна тава и најсовремена технологија ја надополнуваат вашата кујна. Заштитната основа ја прави отпорна на лепење на лепак, но и на тавата за пржење. – Многу лесно се чисти.

10 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: 8003703163838 Категории: ,