СЕТ ТАВИ GRANITEC 3 ПАР

ПОПУСТ

4,999ден 2,399ден

имање: На залиха

10 in stock

SKU: 3907489160591-1 Категории: ,

Опис

Сетот содржи:
1x тава 20cm,
1x тава 24cm,
1x тава 28cm.