КЕРАМИЧКА ТЕПСИЈА СО КАПАК CARMEN RED 24CM

ПОПУСТ

599ден

имање: Out stock

Димензии: 24cm / 1.6L

Нема на залиха

SKU: 5904134300348 Категории: ,