CK СЕТ ЗА СЕРВИРАЊЕ САЛАТА BAMBUCO 3 ПАРЧИЊА

ПОПУСТ

1,799ден 799ден

имање: На залиха

15 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?

Опис

Ck сет за сервирање салата Bambuco 3 парчиња