FAST STAND MIXER

ПОПУСТ

9,499ден

имање: На залиха

Comodita Home го претставува Fast Stand Mixer!

Миксер со високи перформанси и мотор од 1000W ќе направи се за вас: матење јајца, мешање состојки, мелење месо со помош на сите негови додатоци, готвење на тестенини, како колачи и бисквити во најразлични форми!

10 на залиха

SKU: 5310233005273 Категории: ,