ЧАЈНИК AKASYA ЗЛАТНА

ПОПУСТ

2,999ден

имање: Out stock

Чајниците се изработени од квалитетен материјал од нерѓосувачки челик. Имаат посебна подлога за греење од 360° и автоматско копче за ON/OFF, кое има и светлосен индикатор. Подготвувањето чај со овој чајник е полесно и побрзо. Малиот котел е со капацитет од 1l, внатре е поставен сито (филтер), додека големиот котел е со капацитет од 2l. Тој е познат по брилијантноста и модерниот дизајн што го презентира.

Нема на залиха

SKU: 8698758828605 Категории: ,