ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ KIVAM ЦРНА

ПОПУСТ

1,499ден

имање: Out stock

Нудејќи модерна технологија и со елегантен изглед, ова електрично ѓезве ви подготвува брзо турско кафе со многу вкус и пена. Тој е компактен, бидејќи може лесно да се извлече од грејната основа (360°) и да се користи без кабли.

Има капацитет да приготвува до 5 шолји кафе истовремено, до 320ml со моќност од 850W. Има рачка отпорна на топлина и безбедносен систем од прегревање или дехидрација.

Нема на залиха

SKU: 8698758831728 Категории: ,