ЕЛЕКТРИЧЕН ТОСТЕР – GOLD

ПОПУСТ

3,399ден

имање: На залиха

Тостер од брендот Goldmaster. Доаѓа во златна боја и има моќност од 1750W. Се состои од материјал од Гранит, материјал познат по голема издржливост и лесен за чистење. Сега можете да го подготвите вашиот омилен тост дома, правејќи го вашиот појадок повкусен и полесен.
Тостер со 1 година гаранција.

5 in stock

SKU: 8698758827073 Категории: ,