ЌЕБЕ MICROMINK LICENCE RACER

ПОПУСТ

1,299ден

имање: Out stock

Ќебе Micromink Licence racer 160×220 cm

Нема на залиха

Опис

Ќебе кое ќе го стопли вашето дете и ќе му понуди удобно чувство на мекост. Составот од микро влакна нуди мекост и можност за проветрување. Дизајн кој асоцира на природа, со цветови и свежина.