ДОДАТОЦИ ЗА БАЊА

ПОПУСТ

899ден

имање: Out stock

Нема на залиха

SKU: 5310233006096 Категории: ,

Опис

Додатоци за бања

Сетот додатоци за бања содржи:

  • Сапунерка
  • Држач за четки за заби
  • Сад за течен сапун
  • Четка за ВЦ школка
  • Чашка