ДОДАТОЦИ ЗА БАЊА

ПОПУСТ

999ден

имање: Out stock

Out of stock

SKU: 5310233006133 Категории: ,

Опис

Додатоци за бања

Сетот додатоци за бања содржи:

  • Сапунерка
  • Држач за четки за заби
  • Сад за течен сапун
  • Четка за ВЦ школка
  • Чашка