СЕТ ДОДАТОЦИ ЗА БАЊА КЕРАМИКА ТЕМНО СИНИ 5 ПАР.

ПОПУСТ

777ден

имање: Out stock

Сетот додатоци за бања содржи:

  • Сапунерка
  • Држач за четки за заби
  • Сад за течен сапун
  • Четка за ВЦ школка
  • Чашка

Нема на залиха

SKU: 5310233006133 Категории: ,