СЕТ ДОДАТОЦИ ЗА БАЊА КЕРАМИКА ЗЛАТНИ 4 ПАРЧИЊА

ПОПУСТ

777ден

имање: Out stock

Сетот додатоци за бања содржи:

  • Сапунерка
  • Држач за четки за заби
  • Сад за течен сапун
  • Четка за ВЦ школка

Нема на залиха

SKU: 5310233006140 Категории: ,