СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SPRING NATURE ARIEL SINGLE

ПОПУСТ

1,699ден

имање: На залиха

Сетот е 100% памук, во димензии за 1 лице, со 3 дела (1x чаршав за душек 160x240cm, 1x навлака за јорган 160x200cm и 1x навлака за перница 50x70cm)