СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SPRING NATURE ARIANE SINGLE

ПОПУСТ

1,699ден

имање: Out stock

Сетот е 100% памук, во димензии за 1 лице, со 3 дела (1x чаршав за душек 160x240cm, 1x навлака за јорган 160x200cm и 1x навлака за перница 50x70cm).

Нема на залиха