СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SPRING NATURE ADELIZA DOUBLE

ПОПУСТ

2,099ден

имање: На залиха

Комплетот е 100% памук, во димензии за 2 лица, со 4 дела (1x чаршаф за душек 240x260cm, 1x навлака за јорган 200x200cm и 2x навлаки за перници 50x70cm).