COMODITA CHAISE LOUNGE CHAIR

ПОПУСТ

2,699ден

имање: Out stock

Фотељата Chaise Lounge со својата цврста текстура и префинет облик толку елегантно, обезбедува соодветна поддршка за вашето тело кога седите. Совршена е за дневна соба или спална соба. Лесно е да се преместите на различни места и преку својот модерен модел, развива уникатен стил на простор.

  • Димензии: 140x62x36/50cm
  • Материјал: Комбинација од мемори пена и памучна обвивка.
  • Упатство за употреба: Само надворешната обвивка може да се одржува.
  • Гаранција и начин на враќање: Поради лична хигиена, враќањето или поплаките не се прифаќаат за текстилните производи.

Нема на залиха

SKU: 5310233010543 Категории: , , ,