СТОЛИЦА ЗА ДВОР – BLACK

ПОПУСТ

1,999ден

имање: Out stock

ГРАДИНАРСКИ СТОЛ

  • Боја: Црна
  • Димензија: 54х73х90cm
  • Материјал: Железо и текстил

Нема на залиха

SKU: 3907489120359 Категории: ,