SET ÇARÇAFËSH ERICA SINGLE

ПОПУСТ

2,379 ден 1,199 ден

Gjendja: Ka sasi

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe bakterieve.

3 in stock

SKU: 5310233006621 Kategoria: ,

PËRSHKRIMI

Karakteristikat:

  • E butë në prekje
  • Mik i ambientit
  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
  • 100% pambuk
  • Antialergjik

Seti përmbanë:

  • 1 x këllëf jorgani 160x200cm
  • 1 x çarçaf i dyshekut 160x240cm
  • 1 x këllëf jastëku 50x70cm