ЈОРГАН 4 СЕЗОНИ HIGH LINE

ПОПУСТ

3,799 ден4,639 ден

имање: На залиха

Јорган Сomodita High Line. Со обвивка за влакна и обвивка со микрофибер, тие се добри грејачи без голема тежина. Ладноста, удобноста и заштитата на вашата спална соба.

Clear
SKU: N/A Category:

Дополнителни информации

димензии

160×200, 200×200